First Iranian Handrolled cigar🇮🇷2

First Iranian Handrolled cigar🇮🇷2

نوشته شده در تاریخ : 1400/09/04

First Iranian Handrolled cigar🇮🇷

100 % cuban Tobacco 🇨🇺

از سری تولیدات اولین سیگاربرگ دست پیچ ایرانی با 100 درصد برگ کوبایی
تولید بسیار محدود
توسط ماسترو رحیمی

Limited edition
Mastro Rahimi

نخی

Pasargadtabac Limited Edition Cigar :

بعد از یک دهه تحقیق و تلاش در زمینه تولید سیگار برگ با استفاده از برگ های کوبایی و شناخت و انتخاب و استفاده از بهترین های ممکن ، در آغاز سال ۱۴۰۰ و در سال تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی و در راستای تحقق این شعار برای بار چهارم با ارائه محصولی دیگر از مجموعه پاسارگاد تاباک بصورت لیمیتد و محدود ، تهیه شده از بهترین و باکیفیت ترین برگ های توتون کوبایی از منطقه :

Vuelta Abajo

در خدمت دوستداران دنیای سیگار هستیم .

برگهای استفاده شده در تولید این سیگار بعد از برداشت و قبل از ارسال به ایران حداقل به مدت ۵ سال در شرایط مناسب نهگداری و کهنه شده اند ، بعد از ارسال به ایران نیز ، در مجموعه پاسارگاد ، قبل از استفاده از آنها برای مدتی کهنه شده اند و سپس جهت تهیه سیگار مورد استفاده قرار گرفته اند .

علاوه بر کهنه بودن این برگها ، بعد از آماده شدن سیگار نیز ، محصول نهایی ، حداقل به مدت دو سال در شرایط مناسب نگهداری شده است تا به کیفیت مطلوب مورد نظر سازنده و رسیدن به بهترین شرایط ، جهت اسوک برسد .

سیگاری است با رینگ گیج بزرگ ، مناسب برای دوستداران سیگار های بزرگ با لایه بیرونی به رنگ قهوه ای با رگه هایی بر روی آن و ظاهری مخملی و شکیل که در بالا با کلاهکی سه لایه به طور استادانه ای ، ساختار آن تکمیل شده است .

دارای تراکم و مسیر عبور هوای مناسب جهت داشتن یک اسموک با کیفیت و لذت بخش می باشد .

سیگاری است با گیرایی متوسط با پروفایل طعمی کلی شامل نتهای عسلی ، چوب سدار ، شکلات که بنا بر سن سیگار و میزان کهنه بودن آن می توان انتظار طعم های دیگری نظیر نت های خاکی و زمینی ، اسپرسو و شکلات تلخ را نیز از آن داشت .

در حالت خاموش رایحه ای شامل روایح کهنه و قدیمی و نمناک و تند و تیز از آن به مشام می‌رسد که هرچه سیگار کهنه تر باشد این روایح ملایم تر خواهند بود .

در ابتدای اسموک با شعله ور شدن سیگار و در کام های ابتدایی شاهد طعم های خاکی و زمینی ، ملایم چوبی ، خامه ای و اندکی شوری و نمکی خواهید بود که در ادامه برای مدتی به طور یکنواخت و ثابت می سوزد و بعد از آن شاهد حضور طعم های میوه های شیرین استوایی هستید .

در قسمت دوم اسموک با کنار رفتن طعم میوه های شیرین استوایی ، شاهد حضور پررنگ‌تر نت های نمکی و شوری به همراه طعم خامه ای و اندکی نت‌های میوه‌های این بار از خانواده میوه های قرمز رنگ تابستانی ، خواهید بود ، در این مرحله هیچ طعمی بر دیگری برتری ندارد و تمام سعی و تلاش سازنده بر این بوده است که تمام نت های طعمی در کنار یکدیگر در کامل کردن هارمونی کلی این سیگار در زمیته طعم و عطر باهم ترکیب شده و بهترین تجربه اسموک را برای شما به ارمغان بیاورد .

این پروفایل طعمی در قسمت انتهایی اسموک نیز همراه شما خواهد بود ، به همراه افزایش گیرایی سیگار و قویتر شدن طعم های چوبی و نمکی ، خاکی و زمینی و کمی تندی و تیزی با نزدیکتر شدن به قسمت انتهای سیگار .

تجربه اسموک این سیگار می تواند برای افرادی که به دنبال سیگارهای با کیفیت و کهنه ، تهیه شده از برگهای کوبایی با پروفایل طعمی خاص این گونه سیگار ها یعنی طعم های خاکی و زمینی به همراه نت های میوه ای با گیرایی متوسط و مناسب جهت اسموک روزانه هستند ، لذت بخش و به یاد ماندنی باشد .

ساخت : دست پیچ ایران ( تهیه شده از برگ های توتون ۱۰۰٪ کوبایی )

فرمت : Corona Gorda

طول : ۱۴۳ میلیمتر

وزن : ۱۱.۴ گرم

رینگ گیج : ۴۶


First Iranian Handrolled cigar🇮🇷

100 % cuban Tobacco 🇨🇺

Limited edition
Mastro Rahimi


ثبت نظر :